První stříbrná kniha snů - PLESKY TŘESKY 1

pondělí 16. května 2016


Blog Plesky Třesky z Frognal Academy s nejnovějšími drby, nejlepšími pomluvami a žhavými skandály naší školy.

O MNĚ:
Jmenuju se Secrecy - jsem mezi vámi a znám všechna vaše tajemství.3. září
Začala škola - a tím srdečně vítám zpět všechny svoje věrné čtenáře. Pro ty nové: Ani se nepokoušejte zjistit, kdo jsem, doteď se to nikomu nepodařilo.

Už jste viděli Hazel Pritchardovou alias parní válec? Není k poznání, což? Třináct a půl kila špeků jsou ty tam. Máma ji poslala na nějakej hustej hubnoucí tábor ve Skotsku, kde se za 600 liber denně krmila jen nízkotučným tvarohem, celerovými nápoji a vodou. Nikdo to neměl vědět, oficiální verze říká, že Hazel musela kvůli alergii změnit jídelníček a vůbec si nevšimla, že přitom omylem pořád hubne... Tak nebo tak, přezdívku parní válec už si nezaslouží. Hazel Pritchardová alias omylem hubená je ale trochu nešikovné, co říkáte?

Na Frognal Academy taky zase začíná každoroční detektivka: Kdo s kým půjde na ples a proč? Protože se plesová komise rozhodla zrušit volbu krále a královny plesu (Pochopil někdo z vás jejich důvody? Mělo to něco společného se šikanou a diskriminací?), rozhodla jsem se v téhle pěkné tradici pokračovat a vyhlásit si vlastní volbu. Návrhy mi můžete posílat na secrecy.drby@gmail.com

Nejpalčivější otázka samozřejmě zní: Kdo uloví Arthura Hamiltona? Pro nováčky: Arthur je nejhezčí kluk na škole nebo vlastně na celé západní polokouli. A po odchodu Colina Davisona je teď taky novým kapitánem našeho basketbalového týmu. Oficiálně Arthur chodí s Anabel Scottovou, která loni maturovala a teď studuje v Sankt Gallen ve Švédsku, ale - kluci prosím nečíst dál, tohle je jen pro holky! - Neoficiálně je rozhodně zase k mání, a to neříkám jen proto, že vztahy na dálku nemívají obecně dlouhého trvání. Dobrá, na Facebooku svůj status pořád nezměnili, ale upřímně: Viděl je někdo z vás spolu od závěrečného plesu? A proč Anabel pořád vypadá, jako by se každou chvíli měla rozbrečet?
Ale kdo by se divil? Já rozhodně ne. Mezitím muselo každému dojít, že Anabel a Arthur nebyli od tragické smrti Anabelina expřítele Toma Hollanda ten zářící pár snů a při pohledu na ně už člověk neblednul závistí. Pro nováčky: Tolik jste toho prošvihli! Chudák Tom přišel o život loni v červnu při bouračce. A houby ex! Že to mezi ním a Anabel pořád dost jiskřilo, jsem tu už několikrát naznačovala a pochopil to snad každý - až na Arthura. Ale nejpozději v okamžiku, kdy na Tomově pohřbu Anabel bojovala se slzami, což byl výkon hodný jeviště, si toho snad taky všiml. (A mimochodem nebyl to Arthur, kdo Anabel utěšoval, ale Henry Harper - jen abych vám osvěžila paměť a abych vám ještě trochu zamotala hlavu. :))
     Takže co říkáte: Kdo bude Arthurova nová holka? Přijímáme sázky!
     Uvidíme se!


     Vaše Secrecy
Žádné komentáře:

Okomentovat

Budeme rády za váš názor či radu...Klárka a Klaudie

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS