Jak rozesmát čtenáře

středa 9. srpna 2017

Vsadím se, že každý kdo tohle právě čte, se alespoň jednou zasmál u vtipu o nějaké knize. Ať už to byl Harry Potter, Hunger Games nebo cokoliv jiného. Já mám vtipy tohohle typu ohromně moc ráda. A právě proto jsem napsala tenhle článek plný vtipů vztahujících se k několika různým knihám. Doufám, že se pobavíte stejně jako já a o trochu vám vylepším dnešní den.


Ještě bych chtěla podotknout, že ne každý vtip můžete pochopit.(Hlavně když jste danou knihu nečetli nebo neviděli.) A ke každému anglickému vtipu jsem napsala překlad, kdyby někdo nemohl něco přeložit.

Začnu Harry Potterem, jelikož o něm je vtipů opravdu hodně a zná ho skoro každý.

Překlad: V Bradavicích se neptáme Googlu. My máme ji.Překlad: Přiznej si to, potřeboval jsi její smrt více než Voldemorta.

A kdo ne?Překlad: A má pan Harry Potter svůj klíč?
    Něco lepšího! Má nákres toho klíče!

Sice dost pochybuju, že by mu to prošlo... Ale co by Jacku Sparrowovi neprošlo, že?Překlad: Oh Harry, Google Mapy nás našly!

Nevím jak vy, ale já bych si to nejradši dohledala.


Harry Potter je skvělý film, ale kdo by nechtěl do Bradavic?Co k tomu dodat???Myslím, že takhle to opravdu bylo. Nebo mu je koupila ta jeho úžasná teta.Posuneme se trochu dál. K méně známé sérii, kterou jsou Nástroje smrti neboli Město z kostí.


Překlad: Většina holek hledá svého prince...
   Ale chytré holky hledají svého lovce stínů.
Úplně klasický milostný trojúhelník...Překlad: Oh Clary ty máš přítele...
    Pošleme ho do brotherzone
(Promiňte, ale vážně nevím, jak to přeložit)


Doufám, že tohle ani není třeba překládat. Ale dodala bych, že tenhle vtip vážně neberte vážně... Prostě Stmívání a Město z kostí jsou dost odlišné knížky, takže za mně Team Edward a Team Jace.

Trochu spoilerovitý vtip!
Překlad: Co se stane na sv. Valentýna.
    Růžová: Budou tam květiny a čokoláda a srdce a láska všude dokola!
    Černá: Valentine Morgenstern vstane z mrtvých, bude plánovat zničit svět a všechny nás zabít.

Myslela jsem si, že se vtipy budou týkat minimálně tří knížek, ale už tak mi tenhle článek s hrstkou textu přišel dost dlouhý. Je to sice něco jiného, než se u knižních článků čeká. Já sama bych očekávala více vět, ale přijde mi to jako příjemná změna. Pokud byste chtěli další článek s vtipy napište mi do komentářů a já si to moc ráda zopakuju.


6 komentářů:

 1. Jojo, některé ty vtipy jsou nesmrtelné. A konečně jsem zjistila, že ne, že Harry nepere tričko, ale že jich má tolik! Už je všechno jasné. :D

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Děkuju :D. A k tomu tričku. To se přece museli dozvědět všichni, aby do toho příběhu pronikli úplně.

   Vymazat
 2. Tak ten Valentýn mě rozsekal! :D
  HP jsem nečetla (jenom viděla, to je hanba), ale Nástroje smrti už mám přelouskané celé, takže jsem to pochopila vesměs všechno a - vážně dobrá výběr. Tyhle články mám prostě ráda :)

  Lory Humble

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Já jsem z Harryho Pottera přečetla jenom první díl a kousek druhého, takže si z toho nic nedělej. A u Nástojů smrti jsem přečetla jenom Město z kostí, ale viděla jsem film (už asi desetkrát) a první sérii seriálu. A na zbytek knížek se chystám... A děkuju za komentář :D

   Vymazat
 3. Tyhle vtipné obrázky bych si mohla prohlížet pořád dokola :D

  OdpovědětVymazat

Četli jste tuto knihu? Podělte se o svůj názor. Každý komentář potěší!

 
FREE BLOGGER TEMPLATE BY DESIGNER BLOGS